+421 948 191 709
mbservices@mbservices.sk
nájdete nás

NAŠE SLUŽBY / AUTOUMÝVACIA LINKA

Aktuálny cenník služieb : kliknite sem
Aktuálne pokyny : kliknite sem

Autoumývacia linka

Dvojportálová autoumývacia linka SoftCare Takt /oddelený umývací a sušiaci priestor/ od spoločnosti WashTec Cleaning Technology. Možnosť strojového umytia vozidla do výšky až 2,8m a dĺžky až 7m.

Príprava vozidla

  • Od jari do jesene bezplatná aplikácia odmuškovača na prednú časť vozidla.
  • Ručné vystriekanie zadnej časti vozidla pre ešte lepší výsledok umývania.
  • V najdrahšom programe ručné vystriekanie podblatníkov a podbehov.
  • V príplatkovej službe nanesenie chémie a ručné vystriekanie diskov kolies.

Účinný predoplach

Súčasťou každého nášho programu je účinný kompletný /bočný aj strešný/ predoplach vysokým tlakom/vykonáva autoumývacia linka/, ktorý minimalizuje poškriabanie karosérie nečistotami na vozidle. Predoplach je realizovaný pod skutočne vysokým tlakom (70 bar), v porovnaní s deklarovaným vysokotlakým predoplachom u konkurencie (16-18 bar).

Šetrné umývanie

Umývacie kefy SofTecs 2 z jemného materiálu zabezpečujú šetrné, ale pritom dôkladné očistenie karosérie, a to aj na problematických miestach, ako sú prelisy, ŠPZ a pod. Tvar materiálu umývacích kief a jeho vlastnosti zabraňujú zachytávaniu nečistôt na svojom povrchu, čím sa predchádza prípadnému poškriabaniu laku. Kefy SofTecs jemne a šetrne umyjú aj novonalakované vozidlá.

Vysoký lesk

Používame najkvalitnejšiu radu voskov pre dosiahnutie vysokého lesku karosérie. V najdrahšom programe je kombináciou penového vosku a osmotickej vody* na finálny oplach vozidla zabezpečený dokonalý lesk bez vytvárania nevzhľadných „máp" a zaschnutých kvapiek na laku/karosérii po vysušení.

*osmotická voda – špeciálne upravená voda, zbavená minerálov, ktoré sa inak ukladajú na laku vo forme vodného kameňa.

Dokonalé sušenie

Sušenie vozidla sa uskutočňuje v samostatnej sušiacej zóne, kde už nedochádza ku kontaktu s vodou. Výkonné strešné a bočné sušiče sušiaceho portálu umožňujú dosiahnuť vynikajúce výsledky sušenia.

Autoumývacie centrum
s technológiou WASTHEC!